Multimedia

Prelegent:
Piotr Rogala

[#399] Azure lessons learned

Ciągły rozwój chmury w firmach, masowe migracje i kolejne projekty wyznaczają nową drogę do budowania jeszcze lepszych rozwiązań. Praca z Landing Zone, Azure DevOps, ARM Templates, Bicep, PowerShell to wszystko brzmi znajomo, ale nie zawsze jest proste do wdrożenia. Podczas sesji Piotr skupi się na najważniejszych obszarach, które mogą się przydać w Twoich projektach oraz opowie o tym, czego sam się nauczył.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport