Multimedia

Prelegent:
Łukasz Herda

[#401] Portworx Enterprise Storage Platform – kompleksowe rozwiązanie do przechowywania i zarządzania danymi

Portworx to platforma zarządzania danymi Kubernetesa i nie tylko, której zaufały przedsiębiorstwa uruchamiając na niej skonteneryzowane, produkcyjne aplikacje o znaczeniu krytycznym. Jako jedyne heterogeniczne rozwiązanie dla Dockera Portworx zapewnia w pełni zintegrowane usługi przechowywania, zapewniania dostępności, ochrony, bezpieczeństwa oraz migracji danych pomiędzy klastrami w chmurze i on-prem, a także do automatycznego zarządzania pojemnością dla aplikacji działających na platformie Kubernetes. W rezultacie Portworx jest najczęściej używaną platformą usług danych Kubernetes przez liczne firmy w rankingu Global 2000, w tym Carrefour, Comcast, GE Digital, Kroger, Lufthansa i T-Mobile.

Jeśli chcielibyście lepiej poznać tę platformę, zajrzyjcie na stronę: https://portworx.com/

By dowiedzieć się więcej o Pure Storage, sprawdźcie ich stronę: https://purestorage.com/

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport