Multimedia

Prelegent:
Alicja Kucharczyk

[#404] Troubleshooting Postgresa za pomocą pgBadgera

PgBadger to jedno z najbardziej wszechstronnych i najpopularniejszych narzędzi umożliwiających analizę problemów i obecnego stanu bazy. Co ważne – jest darmowe, łatwe w użyciu i niezależne od platformy, na której działa Postgres. Pozwala użytkownikom mieć wgląd w wiele różnych zdarzeń zachodzących w bazie danych, w tym: Vacuums, Temp Files, Locks. Na tej sesji dowiecie się, jak analizować raport pgBadgera oraz jakie zmiany należy wprowadzić, gdy zobaczycie określone “czerwone flagi”.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport