Multimedia

Prelegent:
Mateusz Ochęcki

[#414] Azure Policy as Code – jak ułatwić życie w chmurze i zarządzać politykami

Azure Policy to potężne narzędzie, które umożliwia egzekwowanie zasad i wytycznych dla zasobów w chmurze oraz pozwala na zapewnienie zgodności z wymaganiami organizacyjnymi, regulatoryjnymi lub biznesowymi. W miarę postępów w swojej podróży z Cloud Governance z pewnością myśleliście już o przejściu z ręcznego zarządzania politykami do czegoś łatwiejszego w zarządzaniu i bardziej powtarzalnego. Podejście Policy as Code może być tym, czego szukaliście – łączy w sobie dwie koncepcje: Infrastructure as Code i DevOps, dzięki czemu możemy zwiększyć efektywność zarządzania swoimi politykami. Podczas prezentacji Mateusz pokaże, jak z wykorzystaniem narzędzi Enterprise Azure Policy as Code możemy wprowadzić automatyzację zarządzania i testowania zmian w politykach.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport