Multimedia

Prelegent:
Mikołaj Młodzikowski

[#417] GitOps na przykładzie ArgoCD

Podczas prelekcji Mikołaj omówi narzędzie do wdrażania automatycznych deploymentów na k8s znane jako ArgoCD. Na wstępie sprawnie, ale szczegółowo opowie, czym jest metodyka GitOps i jakie przykładowe setupy spełniają jej założenia. Potem pokaże garść snippetów z Argo, żeby omówić popularne use-case’y takie jak: deploy PRek, bootstrap clustra używającego Argo, konfiguracja Argo przy użyciu Argo (a także integracje z innymi systemami CI/CD). Nie zabraknie też ciekawych bugów oraz fixów.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport