Multimedia

Prelegent:
Mateusz Żarkowski

[#429] ECS czy EKS: Co będzie idealnym matchem dla Twojego projektu w 2023 r.?

Z wyborem technologii dla projektu jest trochę tak, jak z wyborem partnera na platformie randkowej. Na pierwszy rzut oka wszystkie profile prezentują się najlepiej, ale w rzeczywistości sprawy mogą być nieco bardziej skomplikowane… Podczas tej prezentacji Mateusz postara się odpowiedzieć na pytanie, czym kierować się wybierając między EKSem lub ECSem w zależności od oczekiwań, wymagań, kosztów, perspektyw oraz kompatybilności z projektem w 2023 roku. Mateusz omówi również trendy w dziedzinie zarządzania kontenerami, aby pomóc Ci zrozumieć, jak będzie wyglądał ten związek, a to wszystko bez poświęcania wielu miesięcy na “randki” z każdą z nich.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport