Multimedia

Prelegent:
Grzegorz Pacyna

[#444] Stwórz Chat-a GPT z wykorzystaniem Azure i własnych danych

Zanurz się w fascynujący świat DevOps, sztucznej inteligencji i Microsoft Azure. Podczas prezentacji Grzegorz przedstawi kulisy tworzenia spersonalizowanego Chat-a GPT z wykorzystaniem własnych danych oraz Azura. Dowiesz się też, jak DevOps może skorzystać z najnowszych technologii, aby maksymalnie zwiększyć efektywność w pracy.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport