Multimedia

Prelegent:
Kamil Więcek

[#452] Case study. Cel-spłacić mieszkanie i ruszyć na darmowe wakacje dzięki automatyzacji!

Kamil zaprezentuje case study dotyczące implementacji automatyzacji, która może mieć realny wpływ na jego finanse osobiste. Tematem przewodnim będą transakcje na rynku kryptowalut z wykorzystaniem zasobów chmur publicznych, śledzenie działań naciągaczy i oszustów oraz wykorzystanie narzędzi opartych na technologii LLM w procesie wdrażania tego prywatnego projektu.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport