Multimedia

Prelegent:
Grzegorz Kalwig

[#455] AWS Aurora Serverless v2 – nowe spojrzenie na produkcyjną bazę danych

Grzegorz w trakcie prelekcji podzieli się doświadczeniami z produkcyjnych wdrożeń Aurora Serverless v2. Omówi wyzwania związane z architekturą serverless (które sam napotkał), wytłumaczy jak istotny jest RDS proxy, jak w praktyce działa dynamiczne skalowanie oraz jaki wpływ mają zasoby i zapytania na wydajność rozwiązania. I to, co najważniejsze – wspólnie z Wami znajdzie odpowiedź na pytanie “Czy wybór Aurory serverless v2 to dobra decyzja?” Jeśli jesteś entuzjastą technologii serverless, specjalistą AWS lub po prostu szukasz innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu danymi – ta prelekcja jest dla Ciebie!

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport