Multimedia

Prelegent:
Piotr Bojdoł

[#459] Cloud = all about costs

Piotr w swojej prelekcji opowie o wyzwaniach związanych z kosztami usług chmurowych bazując na doświadczeniach Vodeno w GCP. Dlaczego nie jest to jakie proste? Co można zrobić, aby ułatwić sobie kontrolę i zarządzanie kosztami? Przyjdź i dowiedz się, jak uniknąć pułapek i zoptymalizować wydatki w chmurze. Więcej szczegółów o firmie Vodeno, w której pracuje Piotr znajdziecie na stronie: https://vodeno.com/

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport