Multimedia

Prelegent:
Małgorzata “Margo” Rembas

[#462] Confidential Computing on AKS

Bezpieczeństwo kodu i danych klienta w chmurze jest kluczowe, ale nie zawsze łatwe do osiągnięcia. Czy możemy budować systemy, które działają w ścisłej współpracy, ale zachowują poufność kodu i danych każdej ze stron? Podczas spotkania dowiecie się, jak wykorzystać już istniejące rozwiązania, takie jak Intel SGX lub AWS Nitro Enclaves do mikroserwisów klientów.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport