Multimedia

Prelegent:
Mikołaj Karebski

[#472] Overcoming legacy manufacturing challenges with Google Cloud

W prezentacji przedstawiona zostanie droga związana z budowaniem infrastruktury chmurowej dla systemów produkcyjnych w ramach platformy Google Cloud Platform (GCP). Z mocnym naciskiem na bezpieczeństwo od samego początku, automatyzację infrastruktury, niezawodność i wiele innych aspektów. Mikołaj w swojej prezentacji zagłębi się w różne zagadnienia rozwoju projektu, najlepsze praktyki oraz to, jak architektura dostosowywała się do nowych wyzwań i wymagań biznesowych.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport