Multimedia

Prelegent:
Robert Szulist

[#496] Zabbix w chmurze za grosze – dla hobbystów i nie tylko

W trakcie tej prelekcji skupimy się na Zabbiksie – jednym z najpopularniejszych narzędzi do monitorowania infrastruktury IT. Przybliżymy Wam, jak można skutecznie uruchomić Zabbiksa, a także na co zwrócić uwagę podczas tego procesu. Rozpoczniemy od wprowadzenia do tego narzędzia i jego kluczowych funkcjonalności, by następnie przejść do omówienia krok po kroku procesu konfiguracji na platformie GCP. Celem prezentacji jest nie tylko zapoznanie Was z możliwościami Zabbiksa, ale również przedstawienie praktycznych wskazówek, jak wykorzystać darmowe zasoby GCP do efektywnego monitorowania infrastruktury IT, jednocześnie zwracając uwagę na potencjalne pułapki i najlepsze praktyki.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport