Multimedia

Prelegent:
Emil Wasilewski

[#664] Azure Private Endpoints and DNS Resolution Architecture

Ta prelekcji przeprowadzi Was przez architektoniczne podstawy Azure Private Endpoints i Private Link, koncentrując się na bezpiecznej, prywatnej łączności z usługami Azure PaaS. Wraz z prelegentem przeanalizujemy, jak ruch przepływa przez Private Endpoints, uwzględnienia projektowe dla środowisk wieloregionalnych i hybrydowych oraz wzorce integracji z niestandardowym i natywnym dla Azure DNS. Kluczowe tematy obejmują wyzwania związane z rozwiązywaniem nazw DNS, Private DNS Zones oraz rolę Azure Private DNS Resolver w porównaniu do serwerów DNS hostowanych samodzielnie. Spodziewajcie się praktycznych wskazówek, architektur referencyjnych i wniosków wyciągniętych z rzeczywistych wdrożeń.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport