Aktualności

11.04.2022

Pisanie konfiguracji Terraforma to nie czarna magia!

Kwietniowa pogoda jest bardzo zmienna, ale są rzeczy, których wszyscy możemy być pewni. Na przykład tego, że stale szykujemy dla Was nowe wydarzenia 😉 W związku z tym zapraszamy na SysOps/DevOps Polska Meetup Online #54, który odbędzie się już 21 kwietnia o 17! 

Chcecie dołączyć do wydarzenia? Zachęcamy do odwiedzin na stronie meetup.sysopspolska.pl oraz do zaobserwowania nas na naszych kanałach na Facebooku, LinkedInie oraz YouTube! Pamiętajcie też, że po każdej prelekcji będzie możliwość zadawania pytań w ramach sesji Q&A.

Pisanie konfiguracji Terraforma sprawia Wam trudność? Koniecznie zwróćcie uwagę na pierwszą prelekcję, podczas której poznacie odpowiedzi na interesujące Was pytania! Scott Winkler z wielką przyjemnością przedstawi, jak napisać efektywną konfigurację Terraforma przy użyciu nowoczesnej składni i wzorców projektowych. Usłyszycie o wyrażeniach for, typach zmiennych wejściowych, wersjonowaniu modułów i dostawców – to jednak nie wszystko, co na Was czeka podczas wystąpienia! Miejcie tylko na uwadze, że prelekcja odbędzie się w języku angielskim!

Tradycyjnie podczas MeetUpu posłuchacie również krótkiej wypowiedzi, a to znaczy że szykuje się Open Mike! Nie zdradzimy Wam ani prelegenta, ani tematu prezentacji, ale zapewniamy, że będzie ciekawie 🙂

A na zakończenie Jan Dudziec z Google SRE wprowadzi Was do Site Reliability Engineeringu. Podczas jego prezentacji dowiecie się więcej o podstawowych założeniach i procesach SRE – m.in. bezpiecznych zmianach na produkcji, budżetach błędów, pomiarze kondycji systemu (SLO), automatyzacji ręcznych procesów oraz zarządzaniu incydentami.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline54

Pobierz raport