Aktualności

21.06.2024

Podsumowanie sezonu 2023/2024

Za nami kolejny sezon SysOps/DevOps Polska MeetUpów! W ciągu dziesięciu miesięcy odbyło się aż 35 spotkań w 6 miastach Polski. Byliśmy w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

W tym czasie uczestnicy zjedli setki mniej 😉 lub bardziej ciepłych placków pizzy, wypili hektolitry napojów bezalkoholowych i piwa, a podczas każdego ze spotkań nie tylko zdobywali nową wiedzę, ale również nawiązywali cenne kontakty i mogli wymieniać się doświadczeniami z innymi ludźmi z branży IT 🙂

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność na MeetUpach – to dzięki Wam nasze wydarzenia zyskują na wartości i stają się miejscem, gdzie rodzą się nowe idee i rozwiązania.

Z kolei naszym Partnerom dziękujemy za okazane zaufanie i wsparcie, bez którego ciężko byłoby organizować kolejne spotkania – odegraliście kluczową rolę, zapewniając nie tylko finansowe wsparcie dla naszych działań, ale także pomagając w promocji wydarzeń i dostarczaniu wartościowych prelegentów.

Do zobaczenia we wrześniu! W nowym sezonie MeetUpów obiecujemy Wam jeszcze więcej ciekawych prelekcji, spotkań z ekspertami i okazji do networkingu!

A jeśli w trakcie wakacji zatęsknicie za MeetUpami – koniecznie zajrzycie na nasz kanał na YouTube, gdzie wciąż będą się pojawiały kolejne nagrania z prelekcji!

Pobierz raport