Aktualności

30.11.2020

Polsko-angielski SO/DO MeetUp na zakończenie roku

Praktyczne prezentacje techniczne, a przy tym małe przypomnienie języka angielskiego – zapraszamy na SysOps/DevOps MeetUp Online #24 już 10 grudnia o 15:00. 

OpenShift staje się coraz popularniejszy, ale czy każdy dobrze zna i potrafi wykorzystać tę platformę? Artur Poczekalewicz pokaże Wam Service Mesh w OpenShift od strony praktycznej. Poznacie wszelkie funkcjonalności tego rozwiązania i różne profile obserwacyjne środowiska mikrousług. A ponieważ często w ankietach piszecie, że chcecie jak najwięcej przykładów z życia wziętych, Artur pokaże demo m.in. network controlling, chaos engineering, dynamic routing, rate limiting i wiele innych.

W drugiej części live’a wrócimy do prezentacji sprzed dwóch tygodni. Ventislav Kaynakchiev i Ognyan Kostadinov opowiedzą szerzej o przejściu na architekturę kontenerową. Jakie są etapy przejścia oraz jakie wyzwania można napotkać na tej wyboistej drodze? Panowie ten proces w Softserve mają już za sobą, więc z chęcią odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania.

Nie zapominajmy o chwili na sesję Q&A. Takową planujemy po każdej prezentacji.

Szczegóły i zapisy: https://www.meetup.com/pl-PL/SysOpsPolska/events/274787142/