Aktualności

17.02.2024

Poznaj pracę DevOpsa!

Podczas SysOps/DevOps Poznań MeetUp #17 czekają na Was kolejne prelekcje. 21 marca spotkamy się w nowym miejscu – biurze Tpay  (pl. Władysława Andersa 3, piętro 17), aby wymienić się doświadczeniami z pracy DevOpsa.

Na początek wrócimy do Waszego ulubionego tematu, czyli Kubernetesa, i zastanowimy się, jak zarządzać jego pamięcią. Zanurzymy się w w aspekty zarządzania dyskami i magazynowaniem. Poznamy technologie związane z przechowywaniem danych, eksplorując różnorodne rozwiązania dostępne w ekosystemie. Podczas swojej prezentacji Mateusz Farynowicz przedstawi różne podejścia oraz sposoby magazynowania danych w Kubernetesie oraz zastosowanie pojedynczego PersistentVolumeClaim(PVC) w Deploymencie oraz StatefulSet.

Podczas drugiego wykładu poznacie historię naszego prelegenta, który jako doświadczony inżynier dołączył do przedsiębiorstwa na granicy startupu i korporacji. Zobaczycie, jakie wyzwania i trudności napotkał w nowym miejscu. Łukasz Durak omówi aspekty techniczne i organizacyjne związane z tą przejściową sytuacją. Nie przegapcie okazji, by dowiedzieć się, jak doświadczony inżynier radzi sobie w dynamicznym środowisku oraz jakie cenne lekcje możemy wyciągnąć z jego doświadczeń.

To nie wszystko! Pamiętajcie, że czeka na Was świetna atmosfera i możliwość networkingu. Biorąc udział w naszych MeetUpach stacjonarnych macie wyjątkową okazję poznać osobiście prelegentów. Widzimy się w Poznaniu!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOPoz17

Pobierz raport