Aktualności

13.05.2024

Razem zbudujmy cyberbezpieczną przyszłość! – CYBERSEC FORUM 2024

CYBERSEC CEE EXPO & FORUM to kluczowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dotyczące cyberbezpieczeństwa w Europie. Od 2015 roku CYBERSEC zapewnia przestrzeń do wymiany poglądów, dyskusji i prezentacji dotyczących największych wyzwań stojących nie tylko przed społeczeństwem, ale i światem wirtualnym.

CYBERSEC to nie tylko FORUM, ale też jedna z największych przestrzeni EXPO, która stwarza możliwość do rozwijania kontaktów biznesowych kluczowym przedsiębiorcom z Polski i całego świata, a także jest szansą na zaprezentowanie swoich innowacyjnych produktów i usług.

Tegoroczna edycja CYBERSEC CEE EXPO & FORUM odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2024 w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Do 31 maja bilety Regular Bird można kupić taniej względem ceny ostatecznej: BILETY – CYBERSEC FORUM 2024

Uwaga! Jest również dostępna ograniczona pula darmowych biletów dla: studentów, sektora naukowego, administracji publicznej,  jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz administracji wojskowej 🙂

Podczas 18. edycji CYBERSEC CEE EXPO & FORUM tematyka będzie poświęcona łączeniu rynków i podmiotów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz promowaniu innowacyjnych rozwiązań w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zarówno strefa EXPO, jak i FORUM posiadają swoje odrębne motywy przewodnie.

EXPO – CYBERSEC FORUM 2024

BRIDGING EUROPEAN CYBERSECURITY MARKETS – to hasło EXPO, które zobowiązuje do budowania mostów między różnymi obszarami rynku cyberbezpieczeństwa, umożliwiając płynną wymianę doświadczeń, technologii i najlepszych praktyk pomiędzy przedstawicielami wszystkich sektorów gospodarki.

FORUM – CYBERSEC FORUM 2024

BEYOND DEFENCE – TOWARDS PROACTIVE CYBERSECURITY – temat tegorocznego FORUM zaznacza konieczność obrania nowej perspektywy wobec cyberobrony, by skutecznie stawiać czoła dzisiejszym wyzwaniom. Celem jest wykroczenie poza aspekty polityczne i skupienie na potrzebie strategicznego myślenia, dzielenia wiedzą oraz zastosowania asertywnych taktyk dążąc do zwiększenia cyfrowej odporności Europy.

AGENDA WYDARZENIA

Pobierz raport