Rejestracja na szkolenia

Jeśli chcesz wziąć udział w naszych szkoleniach, wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

W razie pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt mailowy na adres [email protected].

 


    Fundacja SysOps/DevOps Polska z siedzibą w Warszawie (administrator danych) przetwarza podane w formularzu dane osobowe w celu obsługi zgłoszenia. Przeczytaj więcej o przetwarzaniu Twoich danych w Polityce Prywatności, której treść akceptujesz poprzez rejestrację na szkolenie.

    O nas

    Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

    SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

    Pobierz raport