Aktualności

04.04.2022

Sztuka dostarczania aplikacji w pigułce

Bez wątpienia, teraz jest idealny czas na odkrywanie nowych obszarów wiedzy. W dzisiejszych czasach ciągłe doskonalenie się jest rzeczą oczywistą i niezbędną w każdej branży. W związku z tym, chcemy zachęcić Was do wzięcia udziału w najbliższym SysOps/DevOps Polska MeetUpie Online #53, który odbędzie się już 7 kwietnia, tradycyjnie o 17! 

Dołączyć do wydarzenia możecie odwiedzając stronę meetup.sysopspolska.pl, nasz fanpage na Facebooku, profil na LinkedInie oraz kanał na YouTube. Pamiętajcie też, że po każdej prelekcji będzie możliwość zadawania pytań w ramach sesji Q&A.

Jeśli już mieliście okazję tworzyć aplikacje, zetknęliście się zapewne z problemami związanymi z tym procesem i wiecie, jakie wiążą się z nimi ryzyka. Podczas pierwszej prelekcji Marek Martofel przedstawi Wam swoje spojrzenie na dostarczanie aplikacji. Dzięki prezentacji Marka wraz z implementacją na żywo – zapoznacie się z nowoczesnymi metodami dostarczania aplikacji w środowisku Red Hat OpenShift Container Platform.

Przerwa między prelekcjami – też ma swoją nazwę 🙂 Na Open Mike zostanie poruszony, jak zwykle, ciekawy temat, o którym dowiecie się podczas wydarzenia!
Imię i nazwisko prelegenta pozostawiamy póki co w tajemnicy 🙂

Podczas kolejnej prelekcji Łukasz Marcinek opowie, jak przy pomocy pipelines w Azure DevOps można budować obrazy na dwa różne sposoby. Pokaże jak używać tasków Dockerowych, a następnie porówna je do mechanizmów Azure Container Registry z wykorzystaniem Bash i Azure CLI. Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego warto i jak skutecznie używać Azure Container Registry, koniecznie dołączcie do naszego wydarzenia!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/OnlineSODO53

Pobierz raport