Aktualności

24.09.2018

Trójmiejski SO/DO MeetUp zapowiedziany!

11 października rozpoczynamy sezon SysOps/DevOps MeetUpów w Trójmieście. Widzimy się w siedzibie Kainos (ul. Jana z Kolna 11). 

Z niecierpliwością czekamy na wyjazd do Gdańska. Trójmiejskie MeetUpy zawsze wiążą się ciekawymi prelekcjami i niekończącymi się rozmowami w kuluarach. Tym razem powodów do rozmów będzie jeszcze więcej.

Pierwszy prelegent to nie jest typowy SysAdmin lub inżynier DevOps. Michał Łukaszewski sam przedstawia się jako programista, pasjonat działającego oprogramowania i fan dobrej jakości kodu. Ciekawi jesteśmy jak spodoba się Wam historia o zespole testerów, który przekształcił się w zespół programistów piszących soft do testowania rozwiązań ML i AI. Oczywiście nie zabraknie informacji o problemach i błędach.

Jeśli ktoś chce Ansiblem/AWXem lub Dockerem ułatwiać sobie życie, powinien posłuchać prelekcji Piotra Radosza. Sam wielokrotnie zmagał się z problemami “odziedziczonymi” od innych. Okazuje się, że problem, którego rozwiązanie szacuje się na 2 miesiące pracy, można zlikwidować w zdecydowanie krótszym czasie. Jak? Dowiecie się z prelekcji: “Jak ułatwić sobie życie podczas sprzątania po programistach?”

Na koniec, aby ułatwić rozmowy kuluarowe, będzie na Was czekała pizza i coś dobrego do picia 😉

Zapiszcie się na SysOps/DevOps Gdańsk MeetUp #5

Pobierz raport