Aktualności

29.03.2024

10. edycja Big Data Technology Warsaw Summit

Zapraszamy serdecznie na jubileuszową, 10. edycję Big Data Technology Warsaw Summit! Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia w Warszawie. Oczywiście, dla tych entuzjastów Big Data, którzy nie będą mogli przybyć do Warszawy, jest możliwość pełnego udziału ONLINE w konferencji.

Dlaczego warto dołączyć do Big Data Technology Warsaw Summit?

Czeka na Was ponad 90 wybitnych prelegentów! W wydarzeniu weźmie udział ponad 600 uczestników, którzy są entuzjastami danych z całego świata! Dodatkowo przygotowane zostało 20 interaktywnych dyskusji okrągłego stołu, aby wymieniać doświadczenia oraz warsztaty techniczne! To również ponad 40 wystawców oraz stoisk z ekspertami – dowiecie się od nich o najnowszych technologiach i poznacie najlepszych dostawców technologii i usług w dziedzinie Big Data! Niezastąpioną częścią spotkania na żywo jest networking ze społecznością,aby dzielić się doświadczeniami i zdobywać świeże spostrzeżenia oraz nawiązywać cenne kontakty. Wieczorem na uczestników czeka spotkanie jubileuszowe.

Podczas konferencji będziecie mogli wysłuchać lekcji i case study:

  • Building trust in data through automatable data contracts – Max Schultze and Abhishek Khare, HelloFresh
  • Fast and Scalable Machine Learning Model Deployment – Vikramjit Sidhu, FreeNow
  • Applying transfer learning for disease prediction models – real life example ML and Data Science – Maciej Piotrowski, IQVIA
  • Building a scalable data platform from the ground up. Case study of Veolia Poland – Tomasz Kołodziejczyk, Veolia

Rejestracja na wydarzenie: https://bigdatatechwarsaw.eu/

Pobierz raport