Aktualności

07.09.2020

10 września rozpoczynamy kolejny sezon SO/DO!

Przygotujcie się na kolejny rok MeetUpów, szkoleń i jeszcze większej dawki wiedzy. 

Z nową energią wchodzimy w kolejny sezon SO/DO 2020/21 – pierwszy MeetUp odbędzie się już 10 września o 15:00. Sprawdźcie co na Was czeka.

Michał Sas otworzy spotkanie tematem dotyczącym branży finansowej i wykorzystywanych w niej technologii informatyczno-komunikacyjnych. Omówione zostaną wytyczne m.in. Europejskiego Urzędu Nadzoru Bankowego i Komisji Nadzoru Finansowego. Dowiemy się jakie są zasady zarządzania systemem IT wynikające z obowiązujących przepisów.

Drugą prelekcję poprowadzi Piotr Głaska – Senior Solutions Architect oraz certyfikowany inżynier Cisco CCIE Emeritus. Dowiemy się jak zautomatyzować zarządzanie DNS w różnych środowiskach chmurowych. Piotrek pokaże również w jaki sposób, na bazie przypadków malware, atakujący wykorzystują DNS do swoich potrzeb.

Sesje Q&A odbędą się po każdej prelekcji, więc jeśli po wystąpieniach będziecie mieli jakieś pytania, to śmiało zadawajcie je na czacie! A transmisję możecie zobaczyć na stronie https://meetup.sysopspolska.pl/.

Zapraszamy również do subskrypcji naszego kanału na YouTubie, by nie przegapić żadnego MeetUpu. Znajdziecie tam także nagrania z poprzednich spotkań.

Uwaga! Zdecydowaliśmy się pozostać do końca grudnia przy formie online naszych wydarzeń.

Zapisz się już dziś: https://bit.ly/SODOONLINE17