Aktualności

25.02.2020

12 marca widzimy się we Wrocławiu!

Po feriach zimowych widzimy się we Wrocławiu!

Odliczamy już dni do wiosny i czekamy na kolejny MeetUp we Wrocławiu. To będzie nasze trzynaste spotkanie – ale ten czas szybko leci! Jesteście ciekawi co dla Was przygotowaliśmy? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Dane osobowe są bardzo wrażliwymi informacjami. Również w systemach informatycznych musimy zadbać o ich ochronę. Pomoże nam w tym Anna Materla specjalizująca się w prawie ochrony danych osobowych, IP/IT oraz prawie gospodarczym. Ania wyjaśni na czym polega “privacy by design” oraz “privacy by default”. Przedstawi również przykłady właściwego i nieprawidłowego zastosowania przepisów RODO.

Na drugiej prelekcji Paweł Prociów odpowie na pytanie: „Dlaczego klienci nie myślą o backendzie?”. Z doświadczenia Pawła wynika, że nawet dla klientów z dobrze zdefiniowanym produktem, część serwerowa jest pomijana, chociaż to właśnie ona wymaga najwięcej czasu. Paweł opowie nam dlaczego backend znajduje się na marginesie myślenia biznesowego oraz wyjaśni jak sobie z tym radził i jak organizował pracę.

Po części oficjalnej zapraszamy Was na networking, ciepłą pizzę i coś dobrego do picia. Pamiętajcie, że w czasie spotkania możecie zadawać pytania – zarówno w czasie prelekcji, jak i podczas networkingu!

Zapisy: WROCŁAW #13