Aktualności

12.09.2018

2 szkolenie SO/DO z Zabbixa!

SysOps/DevOps Polska przy współpracy z MDDV zaprasza na drugie szkolenie z Opensource Zabbix®, które odbędzie się w dniach 9-12 października 2018r.

Niezależnie od stanowiska jakie zajmujesz, czy jesteś dyrektorem, managerem, kierownikiem albo administratorem, może przyjść taki moment, że poruszanie się w Zabbixie stanie się niezbędną dla Ciebie umiejętnością. Warto skorzystać z okazji i zaprzyjaźnić się z Zabbixem, a wiedzę o nim zdobyć w przystępny sposób od doświadczonych profesjonalistów.

Jeśli zajmujesz stanowiska managerskie to dzięki szkoleniu będziesz wiedział o każdej awarii systemu za jaki jest odpowiedzialny. W miesięcznych raportach obliczona zostanie globalna niedostępność systemu. Już kilka dni przed wystąpieniem awarii lub kilka sekund po, będziesz o tym wiedział. Natomiast jako administrator zgromadzisz logi i zdarzenia z różnych systemów w jednym miejscu.

Grzegorz Grabowski – prowadzący szkolenie, czynny praktyk mający ponad 6-letnie doświadczenie we wdrożeniach i 4 letnie w prowadzeniu szkoleń. Sam jest wieloletnim administratorem systemów IT opartych o platformę Windows i Linux, a także twórcą marki OpenZAB.

Szkolenie z zakresu podstawowego i zaawansowanego trwa 4 dni, obejmuje ponad 35 ćwiczeń o różnych stopniach trudności i czasochłonności wykonywanych samodzielnie. W cenie jest lunch, materiały szkoleniowe oraz tablet. Ponadto, w trakcie szkolenia ćwiczy się na własnych maszynach wirtualnych, które potem można zabrać ze sobą.
Cena szkolenia to 3950 zł netto.

Szczegółowy program szkolenia oraz formularz zapisów znajdziesz tu: Szkolenie Zabbix

Pobierz raport