Aktualności

07.02.2020

20 lutego widzimy się w Poznaniu

SysOps/DevOps Poznań MeetUp #12 zbliża się do nas wielkimi krokami.

Zobaczcie co dla Was tym razem przygotowaliśmy. Jednego możecie być pewni – dołożyliśmy wszelkich starań by to spotkanie było dla Was wartościowe.

W pierwszej części wysłuchamy prelekcji o zewnętrznych usługach bezpieczeństwa, o których opowie Artur Markiewicz. Wiemy, że oddajemy Was w dobre ręce. Artur od wielu lat koordynuje projekty związane z bezpieczeństwem i angażuje się w budowanie świadomości zagrożeń. W prosty sposób wyjaśni dlaczego bezpieczeństwo jest ważne, jak unikać błędów i jak uskutecznić swoje działania. A dlaczego warto zamienić to w usługę zewnętrzną? Jedną z odpowiedzi jest czas!

Po przerwie wysłuchamy Mateusza Kamyckiego i Pawła Jankowiaka, którzy przybliżą nam temat dotyczący autoskalowalnej infrastruktury CI/CD zbudowanej na Kubernetesie i Gitlabie. Dlaczego wybrali akurat te technologie? Wiadomo – prawie każdy teraz korzysta z CI/CD, ale jakie wiążą się z tym wyzwania? Jak sprawić, aby taka infrastruktura skalowała się wraz z rozwojem organizacji i jej potrzeb? Na te i inne pytania odpowiedzą Devopsi z firmy Merixstudio, którą właśnie dołączyła do SysOps/DevOps Polska jako Sponsor lokalny w Poznaniu. Po prelekcjach zapraszamy Was na pyszną pizze i coś do picia. Przy okazji możecie nawiązać nowe relacje oraz poznać nowinki ze świata IT.

Do zobaczenia!
SO/DO Team

Zapisy: POZNAŃ #12