fbpx

Aktualności

10.01.2020

2020 rok zaczynamy MeetUpem w Gdańsku!

SysOps/DevOps Polska wraca nad morze już 16 stycznia.

Nowy Rok, nowe postanowienia? Czemu nie! My mamy jedno: jeszcze więcej spotkań z Wami i szans na dzielenie się wiedzą. MeetUpy zawsze są świetną okazją do realizacji tego postanowienia :blush: Co przygotowaliśmy dla Was tym razem? Zobaczcie sami:

Pierwsza prelekcja będzie opowieścią Miłosza Ryćko – Bożeńskiego o SRE i hostingu. Jeśli chcecie zdobyć wiedzę w oparciu o doświadczenia innej osoby, to zdecydowanie wystąpienie dla Was. Miłosz jakiś czas temu postanowił założyć swój hosting. Na naszym spotkaniu opowie jaką drogą zawodową przeszedł od momentu testowania różnych rozwiązań do zarządzania hostingiem. Teraz wdraża rozwiązania wysokiej dostępności. Nie myślcie jednak, że obyło się bez żadnych fuckupów. Jesteście ciekawi jakich? Koniecznie przyjdźcie posłuchać.

Kolejne wystąpienie będzie krótkim przeglądem systemów Continuous Integration w wykonaniu Jakuba Czaplińskiego. Podczas prezentacji będziecie mogli usłyszeć jakie Kuba miał do tej pory doświadczenia w tym temacie. Prelegent podzieli się też obserwacjami i dobrymi radami wynikającymi z codziennej pracy z nowymi systemami CI podczas trwania kolejnych projektów.

W Nowym Roku nie zabraknie też tradycyjnych elementów spotkania. Networking przy pizzy i czymś do picia będzie czekał na Was zaraz po zakończeniu części merytorycznej.
Widzimy się w siedzibie CodiLime -> Al. Grunwaldzka 472 Olivia Business Centre (budynek Olivia Four)
Do zobaczenia!
SO/DO Team

Zapisy: GDAŃSK #12