Aktualności

14.01.2020

23 stycznia zapraszamy na 47 MeetUp w Warszawie

Czas rozpocząć Nowy Rok w dobrym stylu.

Przed nami #47 SO/DO MeetUp w Warszawie. Spotkanie wyjątkowo rozpoczniemy networkingem o 18:15. A tuż po nim zaprosimy Was na dwie prelekcje.

Pierwszą z nich otworzy Adam Otto tematem o platformie Kubernetes. Dowiecie się czym są operatory i CDR, w jaki sposób rozszerzają one funkcjonalność platformy Kubernetesa oraz jak można to wykorzystać przy produkcji. Oprócz tego Adam przygotuje Wam krótkie demo przedstawiające jak zbudować własny operator.

W trakcie drugiej prelekcji spróbujemy być bardziej eko! Maciej Szadkowski na co dzień zajmuje się projektowaniem systemów bezpośredniego chłodzenia cieczą i opowie Wam o tym ze szczegółami. Rewolucja w rozwiązaniach DLC oraz ILC pozwala na spore oszczędności zmniejszając lub eliminując zapotrzebowanie na klimatyzację precyzyjną. Maciek omówi też warunki prawne i standardy branżowe występujące na rynku. Będzie można zobaczyć, dotknąć i przekonać się jak to działa w praktyce!

Po prelekcjach czekać na Was będą gorąca pizza i coś do picia. Będzie czas na wymianę doświadczeń, podzielenie się wiedzą oraz na pielęgnowanie już zdobytych kontaktów. My się już nie możemy doczekać. Do zobaczenia w czwartek!

Do zobaczenia!
SO/DO Team

Zapisy: WARSZAWA #47