Aktualności

19.03.2018

29 MeetUp w Warszawie

Już w najbliższy czwartek, 22 marca spotykamy się na 29 SysOps/DevOps MeetUpie w Warszawie!

Miesiąc temu na warszawskim meetupie mieliście okazję poznać nową identyfikację wizualną. W tym miesiącu czekają kolejne świetne prelekcje!

Jak co miesiąc, w budynku Avivy na ul. Inflanckiej 4b, spotykamy się już o 18:00, aby posłuchać dwóch prelekcji. Każdemu z nas zdarza się instalować jakieś nowe aplikacje, aktualizacje, nowe buildy. Przyznajcie się, ilu z Was robi wcześniej testy? Komu zdarzyło się robić testy na produkcji? W trakcie pierwszej prezentacji Mariusz Rybusiński zaprezentuje jak bezpiecznie wykonywać takie testy na produkcyjnym środowisku 😉 Może się przydać, więc bądźcie punktualnie!

Po przerwie planujemy jeszcze więcej praktycznej wiedzy, a więc DEMO! Michał Furmankiewicz wyjaśni Wam, czym dla niego jest serverless, bo on sam nie lubi buzzwordów. Chmura i serverless jest jednym z nich. Dowiecie się, dlaczego świat tak lubi serverless i co realnie można zbudować korzystając z tej koncepcji. Będzie dużo przykładów z życia, a jak powszechnie wiadomo – lepiej uczyć się na cudzych błędach 😉

Po dwóch prelekcjach, będzie czas, żeby “przetrawić” tak dużą dawkę wiedzy 😉 Szykujcie się na pizzę!

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: SO/DO Warszawa #29

Pobierz raport