fbpx

Aktualności

20.11.2019

5 grudnia szukamy SO/DO Mikołaja w Poznaniu!

11 SysOps/DevOps Poznań MeetUp rozpocznie się tradycyjnie o 18:00!

Tutaj za każdym razem chętnie przyjeżdżamy i zawsze żałujemy, gdy musimy już wracać do domu! Klimat naszych spotkań, ciekawe rozmowy i techniczne prelekcje to mieszkanka, która ładuje nas pozytywną energią na kolejne tygodnie. W pierwszy czwartek grudnia będziemy mieli przyjemność gościć w siedzibie OLX przy ul. Królowej Jadwigi 43 w Poznaniu.

Mikołaja Młodzikowskiego, naszego pierwszego prelegenta, na pewno część z Was kojarzy – nie będzie to jego debiut na scenie SO/DO! Tym razem Mikołaj w trakcie swojego wystąpienia przybliży Wam temat Jenkinsa. Otrzymacie garść przydatnych wskazówek jak poruszać się po tej platformie. Poznacie między innymi sposób zarządzania infrastrukturą czy agentami. Dowiecie się też więcej o języku Groovy i w jaki sposób wpływa on na procesy uruchamiane na Jenkinsie.

W trakcie kolejnego wystąpienia usłyszycie na czym polega usługa Azure Log Analytics. Mateusz Czerniawski, nasz drugi prelegent, w trakcie tego spotkania opowie Wam jak z sukcesem korzystać z always-on, always-available logów. Czy podczas tego wystąpienia Mateusz zaproponuje Wam alternatywę do zbierania danych? Przyjdźcie koniecznie i sami sprawdźcie 🙂

Na koniec tradycyjnie mamy dla Was networking przy pizzy i czymś do picia 🙂

Zapisy: POZNAŃ #11