Aktualności

28.04.2020

Azure na SO/DO MeetUpie

W planach Azure Policy w akcji oraz Intune w przedsiębiorstwie

Najlepszym narzędziem do ochrony przed wypadkami na produkcji są testy. Jakie działania należy podjąć przy budowaniu standardu czy procedur w organizacji, gdzie wdrażane są projekty? Jakie zagrożenia mogą przynieść deploymenty w sytuacji, gdy nie spełniają polityki bezpieczeństwa? Jak korzystać z Azure Policy, tak aby na poziomie organizacji zabezpieczyć infrastrukturę w chmurze? W czasie pierwszej prelekcji na te wszystkie pytania odpowie ekspert w dziedzinie IT – Piotr Rogala.

Kolejną prelekcję poprowadzi dość zabiegana osoba, którą udało się zatrzymać na nasz MeetUp – Jakub Piesik. Opowie o wdrażaniu Intune do przedsiębiorstw związanych z Modern Managment. Przybliży też płynące z tego korzyści, m.in. integracje z Azure AD, Office 365 czy konfigurację Administrative Templates.

Transmisję oglądać możecie na naszym kanale na YouTube oraz na stronie: https://meetup.sysopspolska.pl/ już 14 maja o 15:00. Zadawajcie pytania na czacie i śledźcie go uważnie, aby nie przegapić najważniejszych informacji!