Aktualności

07.05.2019

Bezpieczeństwo i chmura – zbliża się SO/DO Warszawa MeetUp #41

16 maja o 18:00 kolejny raz spotkamy się, aby wysłuchać 2 technicznych prelekcji.

Na pierwszy ogień – Mateusz Nalewajski opowie o symulowanym phishingu. Większość pracowników lubi klikać w nieznane linki w mailach, a co gorsza, pobierać i otwierać podejrzane załączniki. Co zrobić, aby ich tego oduczyć? Symulowane kampanie phishingowe mogą być świetnym ćwiczeniem dla pracowników i organizacji jak radzić sobie z niebezpiecznymi mailami. Mateusz omówi techniczne mechanizmy niezbędne do przeprowadzenia takiej skutecznej kampanii. Nie zabraknie demo!

Po przerwie wystąpią Michał i Patrick z Arcade Beauty. Nie będą jednak mówić o branży kosmetycznej, ale o wdrożeniu chmury. W swojej pracy udało im się zastąpić 5 różnych systemów ERP jednym centralnym. Dlatego, powiedzą Wam jak zoptymalizować rozproszoną infrastrukturę, utrzymywaną u różnych dostawców. Ponieważ Arcade Beauty operuje na kilku kontynentach, wdrożenie chmury prywatnej w tej firmie mogło być niemałym wyzwaniem!

W trakcie networkingu przy pizzy będziecie mieli okazję dopytać o szczegóły, więc nie zwlekajcie i zapiszcie się na meetup!

Zapisy: WARSZAWA #41