Aktualności

07.06.2022

Case studies na SO/DO MeetUpie, czyli LeadTime i historia pewnej transformacji

Ostatnie chwile przed wakacjami to idealny czas na zdobywanie razem z nami praktycznej wiedzy! Aby niczego nie przegapić, koniecznie dołączcie do zbliżającego się wydarzenia SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #58! Startujemy już 23 czerwca, jak się pewnie domyślacie – punktualnie o 17!

Transmisja, jak zawsze, będzie prowadzona na naszym kanale na YouTube, na fanpage’u na Facebooku oraz na LinkedInie. Zapraszamy również na stronę meetup.sysopspolska.pl 🙂

A teraz szybko opowiemy, co na Was czeka na MeetUpie!

Podczas pierwszej prelekcji Michał Bagrowski zastanowi się, czym tak naprawdę jest LeadTime i w jaki sposób nim zarządzać. Nie każdy deweloper musi posługiwać się GCP / Terraformem / IaC, ale każdy koniecznie musi znać yaml’a. W trakcie swojego wystąpienia Michał odpowie nam również na pytanie, jak w Vodeno zmniejszono czas oczekiwania na zasoby w GCP z dni do kilku minut?

Co dalej w programie? Jeśli śledzicie nas przez jakiś czas, wiecie, że pomiędzy prelekcjami odbywa się OPEN MIKE! Krótka, treściwa ciekawostka, która trwa dosłownie 5 minut. Myślicie, że dowiedzenie się czegoś w 5 minut jest niemożliwe? Dołączcie do wydarzenia, a my Was zaskoczymy 🙂

Na sam koniec mamy dla Was anglojęzyczną prelekcję “IT infrastructure Transformation to the Cloud Azure case”, którą poprowadzi Oleksii Pashkovskyi! Na dzień dzisiejszy dostępnych jest wiele pomocnych narzędzi, które mogą Wam ułatwić pracę, uporządkować dokumenty, a także obniżyć koszty w przedsiębiorstwie. Ale jak dokonać właściwego wyboru technologii, dostawcy, platformy, aby przekształcić IT i osiągnąć te korzyści? Nasz prelegent opowie swoją historię takiej transformacji.

Pamiętajcie również o tym, że po każdej prelekcji macie możliwość zadawania pytań w trakcie sesji Q&A!

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline58