Aktualności

11.10.2023

Co łączy Fantastyczne Automaty, Ambient Mesh’a i Kraków?

Odpowiedź na pytanie brzmi: SysOps/DevOps Kraków MeetUp #14, który odbędzie się 26 października 2023 roku o godzinie 18:00 w biurze PEGA przy ul. Puszkarskiej 7h w Krakowie.

Nie przegapcie tej okazji na poszerzenie swojej wiedzy! Zapewniamy wartościowe prelekcje, ciekawe dyskusje i możliwość wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami branży IT.

Podczas pierwszej prelekcji, “DevOps – Fantastyczne Automaty i jak je znaleźć”, Błażej Michalczyk, doświadczony architekt zajmujący się Public Cloud, DevOps i automatyzacją, przedstawi sposoby radzenia sobie z tajemniczym długiem technologicznym, który zagraża dostępności kluczowych aplikacji organizacji. Oprócz aspektów technicznych, takich jak testowanie i bezpieczeństwo, Błażej skupi się także na kulturze (dez)organizacyjnej, efektywności zespołów oraz perspektywie biznesowej.

W drugiej prelekcji, “Ambient mesh – dlaczego nie zaadoptowaliśmy jeszcze sidecar less mesh’a”, Grzegorz Lysko podzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat Ambient mesh’a, który nie wymaga tradycyjnych sidecarów. Grzegorz porówna go z bardziej klasycznymi podejściami i podkreśli, dlaczego nie używa tego rozwiązania w swoich projektach.

Pamiętajcie, że po każdej prelekcji będzie czas na zadawanie pytań, a na koniec mamy dla Was networking przy pizzy 🙂

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/sodoKRK14

Pobierz raport