Aktualności

15.09.2023

Co mamy dla Was w Gdańsku? LLM, tosty z aktualizacją i pizzę!

Od naszego ostatniego wydarzenia w Gdańsku minęło już kilka miesięcy, ale mamy dla Was dobrą wiadomość! Już 5 października o godz. 18:00 spotkamy się z Wami w biurze Kainos Polska przy ul. Jana z Kolna 11 (Tryton Business House, budynek Beta – 4. piętro) na SysOps/DevOps Gdańsk MeetUp #15.

Na początek Tomasz Porożyński pokaże nam, jak wykorzystać Duże Modele Językowe (LLM – Large Language Models), takie jak GPT-4, do tworzenia spersonalizowanych narzędzi i rozwijania ich funkcjonalności, wykorzystując przy tym własną bazę wiedzy i LangChain.

Następnie Maciej Horbacz podczas swojej prelekcji pt. “Tost z serem a może tost z aktualizacją? WUfB, Microsoft Intune i Windows Toast Notifications” opowie o swoim doświadczeniu w zakresie aktualizacji systemowych – szczególnie pasywnego trybu aktualizacji – w kontekście zapewnienia bezpieczeństwa w firmie klienta. Przedstawi narzędzia, takie jak Windows Updates for Business (WUfB), Azure Logic App, Intune Proactive Remediations i Windows Toast Notifications, które pomagają w monitorowaniu i zarządzaniu procesem aktualizacji systemowych.

Pamiętajcie, że poza wysłuchaniem wartościowych merytorycznie prelekcji, MeetUp to także networking przy pizzy i szansa na zdobycie nowych znajomości w branży 🙂 Dlatego koniecznie ustawcie sobie przypomnienie w kalendarzu i wpadnijcie do nas na spotkanie zabierając ze sobą znajomych, których również interesuje tematyka SysOps/DevOps.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: https://bit.ly/sodoGDA15

Pobierz raport