Aktualności

07.01.2022

Co zrobić, jeśli jeden interfejs sieciowy na Twoim Podzie to za mało?

Nasze drugie spotkanie w 2022 roku, czyli SysOps/DevOps Polska MeetUp Online #48, to ogromna dawka wiedzy w jednym miejscu! 20 stycznia o godz. 17:00 czekać na Was będą dwie godzinne prelekcje i coś, co bardzo lubicie – krótkie wystąpienie w ramach cyklu Open Mike 🙂 

Na początek wystąpi przed Wami anglojęzyczny duet – Alex Hess i Terry Hardie. Nasi prelegenci opowiedzą o nowym narzędziu rozwijanym przez Snowflake, które ma na celu innowacyjny sposób automatyzacji. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Avalanche, to będziecie mieć okazję sporo dowiedzieć się na jego temat, a także zadać kilka pytań w ramach sesji Q&A.

Następnie zapraszamy na Open Mike i przypominamy, że stale szukamy chętnych osób, które chciałyby wystąpić podczas kolejnych MeetUpów 🙂 Maile w tej sprawie możecie wysyłać do nas na adres [email protected].

W trakcie drugiej prezentacji, poprowadzonej przez Dmytra Iurchuka, dowiecie się, co zrobić, jeśli jeden interfejs sieciowy na Waszym Podzie to za mało. Platforma Kubernetes może zapewnić komunikację container-to-container, Pod-to-Pod, Pod-to-Service oraz External-to-Service. A co, jeśli to za mało i potrzebujemy “fizycznego” interfejsu na Podzie? Aby poznać odpowiedź na o i inne pytania, koniecznie bądźcie z nami na MeetUpie!

Livestream z wydarzenia dostępny będzie na stronie meetup.sysopspolska.pl, na naszym fanpage’u na Facebooku, na kanale na YouTube oraz na naszym LinkedInie.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/OnlineSODO48