Aktualności

24.05.2023

Code Europe 2023 – Tech Festival pełen wiedzy i wrażeń!

HELLO WORLD! W maju 2023 na branżową mapę wydarzeń IT powraca Code Europe 

Tym razem w nowej formule Tech Festivalu! W odpowiedzi na duże zainteresowanie poprzednimi edycjami, organizatorzy postanowili poszerzyć event o jeszcze więcej przestrzeni do nauki, networkingu i wymiany najlepszych praktyk.

Deweloperzy, inżynierowie, testerzy, architekci, PMowie, pasjonaci IT i eksperci od cybersecurity – przedstawiciele tych wszystkich grup z pewnością znajdą coś dla siebie podczas Code Europe w Krakowie i Warszawie. W obu lokalizacjach będzie to 2-dniowe wydarzenie o niesamowitej skali, przyciągające najlepszych ekspertów i czołowe firmy technologiczne z całego świata.

Tegoroczny Tech Festival to coś więcej niż branżowa konferencja. To przede wszystkim solidna warstwa merytoryczna – 6 ścieżek tematycznych, w ramach których odbędzie się kilkadziesiąt prelekcji i… nie tylko! Nowa edycja, to również nowy format spotkań ze światowej klasy prelegentami. Oprócz klasycznych wykładów, w tegorocznej agendzie wydarzenia pojawią się również warsztaty, pozwalające swoją formułą na naukę poprzez jednoczesną praktykę (pamiętaj, by zabrać swojego laptopa!). Code Europe jest także doskonałą platformą do branżowego networkingu. W tym roku nie zabraknie nazwisk wielkiego formatu! Swoją obecność na Tech Festivalu potwierdzili już m.in.: David Hanson (CEO Hanson Robotics, twórca robota Sophia), Greg Young (twórca CQRS), Matt Harrison (ceniony autor i ekspert ds. Pythona)!

Oprócz TOPowych prelegentów, na wydarzeniu pojawią się również czołowe firmy technologiczne z kraju i ze świata, które pochwalą się swoimi osiągnięciami i wdrażanymi rozwiązaniami. Potwierdzając, że Code Europe to coś więcej niż kolejna branżowa konferencja i nie zabraknie także rozrywki. Na uczestników czekają wyjątkowe atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami, strefa retro gier wideo czy dedykowany chill zone oraz zamknięta impreza dla uczestników. 

Code Europe 2023 to Tech FESTIVAL z krwi i kości – niezapomniana atmosfera, dziesiątki warsztatów i prelekcji. Dwa miasta, a w każdym z nich dwa dni (i 1 wieczór 😉) pełne wrażeń. Już 22–23 maja w Krakowie (ICE Kraków) i 25–26 maja w Warszawie (Hilton Warsaw City) spotkają się najlepsi specjaliści i pasjonaci świata IT. Zbierz ekipę, zaproś swój zespół, kup bilety ze zniżką 20% z kodem: SYSOPS20 i wspólnie odliczajmy czas do naszego spotkania. 

Do zobaczenia!

Pobierz raport