Aktualności

01.02.2023

Czy wiesz, czym jest AaC i jak stawiać wydajne aplikacje w chmurze?

Oba zagadnienia zostaną poruszone na najbliższym SO/DO MeetUpie Online #71. Dlatego, jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej w tej tematyce, zapraszamy już 16 lutego na spotkanie online z prelegentami!

Jako pierwszy na ekranach pojawi się Ruslan Korniichuk, który na co dzień pracuje jako inżynier oprogramowania i sztucznej inteligencji. Namiastkę wieloletniego doświadczenia przekaże Wam w swojej prezentacji. Opowie, po co powstało Architecture as Code (AaC) oraz jakie ma funkcjonalności. Swoim wystąpieniem udowodni, że AaC jest obowiązkowym elementem projektowania technicznego.

Tuż po nim swoją wiedzą będzie dzielił się Michał Hieronimczuk, który podczas prelekcji poruszy takie tematy, jak SSR, ISR, Caching i Lazy loading. Co więcej, omówi również aspekty związane z oszczędnością sprzętową w chmurze. Wspólnie spojrzycie na to czy technika blue-green deployment przy użyciu narzędzi AWS na pewno jest taka skomplikowana, a na koniec poznacie odpowiedź na pytanie: “Czy statycznie generowany content odpowiednio cache’owany w przeglądarce klienta to przyszłość internetu?”.

Pamiętajcie, że MeetUpy to nie tylko prelekcje, ale także sesje QA po każdym wystąpieniu 😉 Komentujcie i zadawajcie pytania, nasi prelegenci chętnie dzielą się doświadczeniem.

Możecie oglądać nas na naszych kanałach na Facebooku, LinkedInie oraz YouTube, a także na stronie meetup.sysopspolska.pl.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOOnline71

Pobierz raport