Aktualności

28.12.2022

Czym zaskoczymy Warszawę w styczniu 2023?

Już 19 stycznia Michał Bagrowski i Łukasz Herda podzielą się swoją wiedzą w stolicy! SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #51 rozpocznie się o godzinie 18:00 w siedzibie Vodeno przy ul. Dobrej 40.

Spotkanie otworzy Michał Bagrowski, który wystąpi z prezentacją pt. “Challenges with high scalable multi tenant architecture in GCP”. Dowiecie się, jakie wyzwania są związane z projektowaniem i obsługą wysokoskalowalnej infrastruktury z IaaC obejmującej wiele regionów, ze wszystkimi kwestiami dotyczącymi jej zalet oraz odpowiedzialności za zasoby GCP.

Następnie mikrofon przejmie Łukasz Herda, który opowie o Portworx Enterprise Storage Platform, czyli kompleksowym rozwiązaniu do przechowywania i zarządzania danymi dla wszystkich projektów opartych na kontenerach. Jeżeli nie jesteście pewni, czy temat Was zaciekawi, to może przekona Was fakt, iż Portworx jest najczęściej używaną platformą usług danych Kubernetes przez liczne firmy w rankingu Global 2000, w tym Carrefour, Comcast, GE Digital, Kroger, Lufthansa i T-Mobile.

Na koniec, jak zawsze, zapraszamy Was na networking, pizzę i coś do picia!

Pamiętajcie, że maile z przypomnieniem o wydarzeniu, które do Was wysyłamy, NIE są jednoznaczne z tym, że jesteście wpisani listę uczestników, dlatego koniecznie potwierdźcie swój udział w wydarzeniu.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOWaw51

Pobierz raport