Aktualności

21.07.2021

Data Dog i NoOps, czyli SO/DO Online MeetUp #38 już za chwilę!

Spędźcie sierpniowe czwartkowe popołudnie z SO/DO. Zarezerwujcie sobie dwie godziny na spotkanie, ponieważ już 19 sierpnia o 17:00 odbędzie się SysOps/DevOps Polska Online MeetUp #38. Nie może Was zabraknąć!

Na dobry początek prezentację przygotowali Grzegorz Bołtuć i Radosław Zduński. To rozwijający się duet naszych toruńskich opsów z bogatym doświadczeniem zarówno korporacyjnym, jak też startupowym. Opowiedzą Wam o Data Dog – nowoczesnej platformie do monitorowania sieci i zaletach dotyczących jej użytkowania we współpracy z rozwiązaniami SaaS. Podczas prelekcji dowiecie się, jak wykorzystać to narzędzie w różnych infrastrukturach oraz na czym skupić swoją uwagę, chcąc pomóc klientowi w szybkiej i skutecznej pracy. W prezentacjach prowadzonych przez duety zazwyczaj sesja Q&A zaczyna rozwijać się już w środku prelekcji – zobaczymy, ile pytań pojawi się tym razem!

W przerwie, jak zawsze – Open Mike! Kto pojawi się o 18.00? Przekonacie się dołączając do nas 19 sierpnia. Pamiętajcie, że wszystkie zmiany w harmonogramie możecie sprawdzić w wydarzeniu na meetup.com i naszych kanałach społecznościowych.

O 18:05 czeka na Was drugi prelegent – Jan Kacik, czyli ops z ponad 8-letnim doświadczeniem. Rozpocznie dyskusję o drodze do NoOps, którą niedawno objął jego klient, a co za tym idzie – cały zespół. Podczas prezentacji pokazane zostaną rozwiązania, które udało się bez szwanku wprowadzić w życie, jak też te, których implementacja była niemożliwa. Na koniec zapoznamy się z wnioskami zespołu Janka i zmianami, jakie nastąpiły w infrastrukturze. Waszymi doświadczeniami z NoOps będziecie mogli podzielić się podczas Q&A!

Więcej szczegółów o agendzie i zapisy znajdziecie tutaj: http://bit.ly/sodoONLINE38