Aktualności

23.06.2020

Deep learning na SO/DO MeetUpie

Michał Łukaszewski i Tomasz Konieczny wystąpią na MeetUpie Online z prelekcjami o deep learningu i przyspieszaniu wykonywania testów.

Motywuje nas Wasze duże zainteresowanie MeetUpami, dlatego z niecierpliwością oczekujemy kolejnych. A przed nami #12 MeetUp Online w czwartek, 25 czerwca, o godzinie 15:00. Koniecznie przeczytajcie, co na Was czeka!

MeetUp otworzy Michał Łukaszewski prelekcją o przygotowaniu środowiska pod deep learning. Warto wiedzieć jak przygotować sprzęt i jak go wykorzystać, aby uzyskać optymalną jego utylizację. Co więcej, należy to wszystko wykonać pod wymagania performance’owe klienta. Dzięki tej prelekcji poznacie kilka kluczowych rozwiązań, które pozwolą na przyspieszenie zleconych zadań.

O tym, do czego możemy wykorzystać serverlessowe usługi chmurowe, takie jak AWS Lambda, opowie Tomasz Konieczny na drugiej części MeetUpu. Dowiemy się jak zmniejszyć czas trwania wykonywania automatycznych testów nawet o kilka godzin, a dzięki temu skrócić feedback lag, który jest kluczowy w przypadku nowoczesnych metodyk wytwarzania oprogramowania.

Koniecznie zajrzyjcie na nasz kanał na YouTubie, aby obejrzeć #12 MeetUp Online, a przy okazji subskrybujcie kanał, aby nie przegapić kolejnych filmów. Oprócz tego transmisję możecie zobaczyć na stronie https://meetup.sysopspolska.pl/.

Link do zapisów: https://bit.ly/SODOONLINE12