Aktualności

30.01.2023

Dlaczego warto przyjść na SysOps/DevOps Warszawa MeetUp #52?

Już 9 lutego nasi prelegenci ponownie podzielą się z Wami swoją wiedzą stacjonarnie! Zapraszamy na godzinę 18:00 do siedziby Vodeno przy ul. Dobrej 40.

Spotkanie rozpocznie Alicja Kucharczyk – to doświadczona programistka, administratorka i trenerka PostgreSQL z praktyczną znajomością Linuksa i ich wzajemnych interakcji. Wystąpi z prezentacją pt. “Troubleshooting Postgresa za pomocą pgBadgera”. Wytłumaczy Wam m.in. jak analizować raport pgBadgera oraz jakie zmiany należy wprowadzić, gdy zobaczycie określone “czerwone flagi”.

Następnie po przerwie zobaczycie się z Marcinem Blaźniakiem. Wykorzystując swoje 16-letnie techniczne doświadczenie w trakcie sesji opowie o zatarciu granic pomiędzy Serwerami Dedykowanymi a Chmurą Publiczną na przykładzie Bare Metal Instances w OVHcloud. Nie możecie tego przegapić!

Tradycyjnie – po prelekcjach – zapraszamy Was na networking, pizzę oraz coś do picia!

WAŻNE! Pamiętajcie, że maile z przypomnieniem o wydarzeniu, które do Was wysyłamy, NIE są jednoznaczne z tym, że jesteście wpisani listę uczestników, dlatego koniecznie potwierdźcie swój udział w wydarzeniu na meetup.com lub Facebooku.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: bit.ly/SODOWaw52

Pobierz raport