Aktualności

24.06.2024

Dlaczego warto szkolić się z SO/DO?

Sytuacja rynkowa i rozwój technologiczny stawiają przed firmami coraz większe wyzwania. Aby utrzymać się na rynku i móc skutecznie konkurować, niezbędne jest dostosowanie się do zmieniających się warunków i trendów.

Jednym z kluczowych kroków w tej drodze jest inwestycja w rozwój kompetencji pracowników. W tym kontekście szkolenia organizowane przez Fundację SysOps/DevOps Polska stają się nieocenionym narzędziem wspierającym firmowy sukces.

O Fundacji

Fundacja SysOps/DevOps Polska to organizacja, której celem jest promowanie i rozwijanie wiedzy oraz umiejętności z zakresu zarządzania infrastrukturą IT i wdrażania metodyk DevOps w Polsce. Działając na rzecz środowiska IT, fundacja organizuje MeetUpy, szkolenia i warsztaty oraz udostępnia cenne materiały edukacyjne.

Od 2018 r. zrealizowaliśmy ponad 80 szkoleń dla grup od 3 do 100 uczestników. Nasze szkolenia przygotowywane są z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach – trenerzy to praktycy, którzy wykorzystując swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobyte w pracy, mogą podzielić się świetnymi case study.

Szkolenia SysOps/DevOps Polska

Szeroki wachlarz zagadnień, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, kilka terminów do wyboru, przyjazna atmosfera i konkurencyjne ceny – to tylko niektóre z wielu zalet szkoleń DevOps i administrowania systemami z oferty Fundacji SysOps/DevOps Polska. Podczas naszych kursów, w zaledwie kilka intensywnych dni, zdobędziecie wiedzę niezbędną do efektywnego działania w wybranym przez Was obszarze.

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń Fundacji SysOps/DevOps Polska?

  • Aktualność i profesjonalizm: szkolenia organizowane przez Fundację SysOps/DevOps Polska są prowadzone przez doświadczonych ekspertów, którzy śledzą najnowsze trendy i praktyki branżowe. Dzięki temu uczestnicy mają pewność, że zdobywają wiedzę aktualną i przydatną, którą dodatkowo mogą natychmiast wykorzystać w pracy.
  • Różnorodność oferty: szkolimy z różnych obszarów związanych zarówno z administracją systemów, jak i z wdrażaniem metodologii DevOps. Bez względu na poziom zaawansowania i specjalizację, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – począwszy od podstawowych kursów wprowadzających, po zaawansowane warsztaty dla doświadczonych profesjonalistów. Jesteśmy również gotowi zorganizować szkolenia dedykowane w 100% dopasowane do potrzeb naszych klientów.
  • Praktyczne podejście: uczestnicy mają okazję nie tylko zdobyć teoretyczną wiedzę, ale także wypróbować ją w praktyce dzięki licznym ćwiczeniom i laboratoriom.
  • Kameralne grupy: ze względu na dobro procesu szkoleniowego rekomendujemy, aby grupy liczyły maksymalnie 10 uczestników. Dzięki temu trener może poświęcić każdemu wystarczającą ilość czasu.
  • Sieć kontaktów: udział w szkoleniach Fundacji to także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów zawodowych oraz wymiany doświadczeń z innymi specjalistami z branży IT. Dzięki temu uczestnicy poszerzają swoje horyzonty oraz mają szansę na rozwój osobisty i zawodowy.
  • Certyfikaty: kursanci, którzy ukończyli kursy SO/DO otrzymują certyfikaty stanowiące potwierdzenie zdobytej wiedzy i umiejętności. Certyfikaty te mogą być cennym atutem na rynku pracy, zwiększając szanse na zdobycie atrakcyjnej posady lub awansu zawodowego.
  • Wsparcie: w SO/DO pomagamy w załatwianiu formalności i pomagamy uzyskać dofinansowanie do szkoleń. Wystarczy odezwać się do nas w tej sprawie drogą mailową.

Inwestycja w rozwój pracowników: klucz do sukcesu Twojej firmy

W dzisiejszych czasach inwestycja w rozwój kompetencji pracowników staje się niezbędna dla każdej firmy, która pragnie utrzymać się na rynku i osiągnąć sukces. Szkolenia organizowane przez Fundację SysOps/DevOps Polska stanowią doskonałą opcję dla firm poszukujących wysokiej jakości, aktualnej i praktycznej edukacji z zakresu administracji systemów i metodologii DevOps.

Jeśli chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników i wzmocnić pozycję swojej firmy na rynku, koniecznie sprawdź naszą ofertę szkoleń lub odezwij się do nas na maila [email protected].

Pobierz raport