Aktualności

07.01.2019

Do Wrocławia jedziemy już 7 raz!

Do stolicy Dolnego Śląska wracamy już 24 stycznia o 18:00

W 2019 roku na MeetUpowej mapie Polski nie może zabraknąć Wrocławia. Jest to miasto, do którego zawsze wracamy z przyjemnością – ciekawe prelekcje i długie rozmowy w kuluarach to kwintesencja naszych spotkań. Liczymy, że i tym razem siódemka okaże się szczęśliwą liczbą i wystąpienia przyciągną dużą publikę, a tematów do rozmów nie zabraknie nawet na chwilę! Co tym razem dla Was szykujemy? Zobaczcie sami.

Na początek mamy dla Was powrót do przeszłości! Ale spokojnie – nawet jakbyśmy chcieli – nie zabierzemy Was wehikułem czasu w podróż w minione lata. Cofniemy się tylko do 2018 roku! A to wszystko za sprawą wystąpienia Wojtka Szczepuchy, który opowie Wam o tym co działo się w chmurach w roku ubiegłym. Prelekcja ta będzie okazją, żeby posłuchać i porównać trzech głównych graczy w środowisku chmurowym. Jesteście ciekawi tego podsumowania? Koniecznie przyjdźcie posłuchać.

W dalszej części spotkania dalej zostajemy głową w chmurze (obliczeniowej)! Piotr Rogala w czasie swojej prelekcji przybliży Wam platformę Azure. Dowiecie się jak na co dzień pracuje się z tą technologią, a także usłyszycie dlaczego jest to dobre miejsce do rozwoju osobistego jak również firmy, w której pracujecie. Jeśli po wystąpieniu będziecie mieli pytania lub wątpliwości to koniecznie dajcie znać! Piotr zaprasza do rozmowy! 🙂

Na koniec tradycyjnie czekać na Was będzie duża dawka pizzy i jeszcze większa networkingu! Bez zmian pozostaje też miejsce naszego spotkania – widzimy się w biurze OVH – ul. Swobodna 1, Wrocław.

Więcej szczegółów: SO/DO Wrocław #7

Do zobaczenia!