Aktualności

25.02.2020

Dzień Kobiet świętujemy na #13 SO/DO MeetUpie w Gdańsku

Na SysOps/DevOps Gdańsk MeetUpie #13 spotkamy się już 5 marca.

Już 5 marca zapraszamy na #13 SO/DO MeetUp w Gdańsku. Jak co spotkanie, czekać na Was będą dwie prelekcje oraz część nieoficjalna. Mamy nadzieję, że zarezerwowaliście sobie czas i tak jak my nie możecie się już doczekać.

Na pierwszej prelekcji Dominik Andruszak przybliży nam temat o certyfikatach CKAD i CKA. Oderwie się dla nas na chwilę od aplikacji cloud-native w Pythonie i Go, nad którymi pracuje na co dzień, opowie o egzaminie będącym dość sporym wyzwaniem oraz podzieli się swoim doświadczeniem. Dowiemy się jakich zadań można się spodziewać oraz czym różni się codzienna praca z Kubernetesem od tego, co spotkamy na egzaminie.

Po krótkiej przerwie swoje wystąpienie będzie miał Paweł Bujakiewicz. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć, jakie są konsekwencje ignorowania bezpieczeństwa w kontenerach i jakie narzędzia pomagają w wykrywaniu podatności, to koniecznie zarezerwujcie sobie czas na nasz MeetUp. Nie zabraknie również praktyki – na koniec razem z Pawłem spróbujemy wykryć atak na żywo.

Jeśli pojawią się z Waszej strony jakieś pytania, to po części oficjalnej będzie idealny moment do ich zadania. Będzie też czas na rozmowy biznesowe, nawiązywanie nowych kontaktów i dzielenie się wrażeniami po prelekcjach.

Szczegóły agendy i zapisy: GDAŃSK #13