Eventy

13.12
2023

SysOps/DevOps Katowice MeetUp #12

biuro Forte Digital, ul. Dworcowa 10, 1. piętro

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na dwunasty MeetUp w Katowicach!

Regulamin udziału w wydarzeniu stacjonarnym

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „Automatyzacja Azure Policy: Azure Pipelines w akcji” - Marcin Chrzęst

  W dzisiejszym, dynamicznym świecie IT, efektywna automatyzacja staje się kluczowym elementem zarządzania środowiskiem chmurowym. Podczas prelekcji Marcin pokaże podejście do wykorzystania narzędzi takich jak PowerShell, Azure CLI i Azure DevOps Pipeline do automatyzacji procesu przypisywania i zarządzania politykami w Azure.

  Marcin Chrzęst - na co dzień IT Consultant, działający w obszarze Azure Infrastructure, Microsoft 365 i ostatnio DevOps. Fan rozwiązań i produktów firmy Microsoft. Prywatnie emerytowany instruktor samoobrony, amator koszykówki, a także fan nowinek technologicznych z obszaru Cloud.

 • 19:20 Prelekcja #2: „Power BI Desktop Projects File - długo wyczekiwana integracja GIT-u” - Filip Krzykowski

  Od lat CI/CD w świecie Power BI wymyka się konwencjonalnym nawykom ciągłej integracji. Pomimo wielu prób obejścia problemu w nietuzinkowy sposób, Microsoft zapowiedział kompleksowy sposób na logiczną i czytelną integrację projektów analitycznych. Wraz z Filipem spojrzymy na dotychczasowe, dostępne metody CI/CD jak i na niedawno zapowiedzianą metodę Power BI Project Files.

  Filip Krzykowski - absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Przed rozpoczęciem kariery zawodowej udało mi się wyjechać na Erasmusa oraz ukończyć z wyróżnieniem program Top Young 100. Od 2020 roku zajmuje się głównie projektami Business Intelligence z rodziny Microsoft Azure w tym przede wszystkim Power BI. Po godzinach gra na gitarze oraz gotuje.

 • 20:30 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
Zapraszamy na SysOps/DevOps Katowice MeetUp #12
Location
biuro Forte Digital, ul. Dworcowa 10,Katowice,
Starting on
14 grudzień 2023
Ending on
14 grudzień 2023
Offer Price
Pobierz raport