Multimedia

Prelegent:
Filip Krzykowski

[#469] Power BI Desktop Projects File – długo wyczekiwana integracja GIT-u

Od lat CI/CD w świecie Power BI wymyka się konwencjonalnym nawykom ciągłej integracji. Pomimo wielu prób obejścia problemu w nietuzinkowy sposób, Microsoft zapowiedział kompleksowy sposób na logiczną i czytelną integrację projektów analitycznych. Wraz z Filipem spojrzymy na dotychczasowe, dostępne metody CI/CD jak i na niedawno zapowiedzianą metodę Power BI Project Files.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport