Multimedia

Prelegent:
Łukasz Ciećwierz

[#468] To be or not to be a multi-cloud company?

Współcześnie coraz więcej organizacji zastanawia się nad strategiczną decyzją dotyczącą korzystania z możliwości multi-cloud. Jakie są konsekwencje podjęcia takiej decyzji? O tym opowie Łukasz, który krok po kroku przeanalizuje proces doboru odpowiedniej strategii chmurowej dla organizacji. W Internecie przeczytasz skrajne opinie na ten temat. Od zwolenników strategii multi cloud po przeciwników i typowego konsultingowego podejścia “to zależy”.

Zobacz także:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 52 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Pobierz raport