Eventy

21.09
2023

SysOps/DevOps Poznań MeetUp #14

biuro Egnyte, ul. Baraniaka 6, I piętro

Wszystkich zainteresowanych tematyką SysOps/DevOps mamy przyjemność zaprosić na czternasty MeetUp w Poznaniu!

Regulamin udziału w wydarzeniu stacjonarnym

 • 18:00 Networking
 • 18:15 Prelekcja #1: „Stwórz Chat-a GPT z wykorzystaniem Azure i własnych danych” - Grzegorz Pacyna

  Zanurz się w fascynujący świat DevOps, sztucznej inteligencji i Microsoft Azure. Podczas prezentacji Grzegorz przedstawi kulisy tworzenia spersonalizowanego Chat-a GPT z wykorzystaniem własnych danych oraz Azura. Dowiesz się też, jak DevOps może skorzystać z najnowszych technologii, aby maksymalnie zwiększyć efektywność w pracy.

  Grzegorz Pacyna - Technical Product/Service Owner. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i implementowaniu innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

 • 19:20 Prelekcja #2: „Droga do GitOps” - Jarosław Tunowski

  Gdy nie jesteś GitOps, a chcesz być. Jarosław opowie o drodze, jaką przeszedł zespół utrzymujący procesy, infrastrukturę i Kubernetes, aby się tam znaleźć.

  Jarosław Tunowski - DevOps Engineer @Egnyte. W Egnyte zajmuje się głównie Kubernetesem oraz architekturą w GCP. Jest fanem metodyki DevOps oraz zacieśniania współpracy między zespołami, bo przecież wszyscy mają jeden wspólny cel 😉 Prywatnie fan piłki nożnej - grania, jak i oglądania.

 • 20:30 Networking i pizza!

  Tradycyjnie, po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i dalsze rozmowy w kuluarach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dlatego zachęcamy do udziału. Nagrania z poprzednich MeetUpów, a niebawem i z tego, możecie znaleźć w serwisie YouTube i na naszym FanPage’u.

Sponsorami wydarzenia są:

Do wydarzenia można dołączyć pod linkiem:

O nas

Paweł Ufnalewski i Mariusz Dalewski od zawsze żyli w pracy i po pracy światem IT. W 2015 roku założyli na Facebooku grupę SysOps/DevOps Polska. 3 lata później udało się sformalizować działania i dziś jesteśmy Fundacją. SO/DO Team w tym czasie się powiększył i moderuje cztery grupy na Facebooku, których łączna liczba uczestników przekroczyła 64 000.

SO/DO organizuje również cykliczne spotkania dla osób zainteresowanych tematyką SysOps, DevOps i SecOps. Spośród specjalistów wybraliśmy najlepszych w swoich dziedzinach i stworzyliśmy z nimi pełnowymiarowe szkolenia. Wspieramy też inne konferencje polskie i zagraniczne występując w roli prelegentów czy partnerów społecznościowych.

Summary
Event
SysOps/DevOps Poznań MeetUp #14
Location
Biuro Egnyte, ul. Baraniaka 6,Poznań,
Starting on
21 wrzesień 2023
Ending on
21 wrzesień 2023
Offer Price
Pobierz raport